Navigace: Články Články a novinky Nová kolekce vodních dýmek Aladin Origins
Decrease font size  Default font size  Increase font size 
Prodej vodních dýmek Aladin-Shop - Vodní dýmky Tabáky

Nová kolekce vodních dýmek Aladin Origins

Vodní dýmky tabáky - články
Napsal uživatel Administrátor   
07 Září 2014

Jak již napovídá titulek článku, Firma ALADIN přichází na trh s novou, již 5., kolekcí vodních dýmek. Po velmi úspěšné sérii vodních dýmek Aladin Evolution, která přinesla razantní změnu ve spojení vázy a těla pomocí závitového spojení, přichází v tichosti nová série vodních dýmek Aladin Origins.

Vodní dýmka Aladin Origins Bangkok hnědá

Vodní dýmky Aladin Origins

Firma Aladin začala s výrobou a prodejem již před mnoha lety a za dobu své existence stačila představit mnoho nových produktů. Mezi poslední velmi rozšířené série vodních dýmek patří Aladin Revolution, Aladin Evolution a nyní v novém designu již 5. generace vodních dýmek Aladin, Aladin Origins, která nyní spatřila světlo světa.

Nové vodní dýmky Aladin Origins se vyznačují především inovovaným matněji zpracovaným tělem u některých typů dýmek a decentněji zdobenými vázami nesoucí názvy vybraných měst z celého světa.

Nové tvary, barvy, názvy, design, to jsou nové vodní dýmky Aladin Origins.

Mezi názvy se tak setkáme s dýmkami Bali, Bangkok, Barcelona, Berlin, Bogota, Lagos, Lima, MogadishuMumbaiNumea, Saigon, Timbuktu.

Změnou také prošly i některé keramické korunky, které byly rozšířeny o nové a výraznější barvy. Další inovací prošly také šlauchy, kde u vybraných modelů vodních dýmek jsou původní dřevěné koncovky nahrazeny plastovými .

Z poslední kolekce Aladin Evolution zůstaly některé části vodních dýmek stejné, jako je například zaměnitelný redukční ventil pro připojení více šlauchů. Samoucpávací mechanismus pro souběžné kouření více kuřáků, jak ho známe z kolekce Evolution, je již pouze u vybraných modelů. U ostatních, v případě dodatečného rozšíření o další šlauch, je jeden z kouřících nucený vždy jeden šlauch ucpávat. Některé částí vodních dýmek (korunky, šlauchy, redukce a většina těsnění) zůstává kompatibilní s předešlou sérií dýmek Aladin Evolution.

 Vodní dýmka Aladin Origins LagosVodní dýmka Aladin Origins BaliVodní dýmka Aladin Origins Mogadishu růžováVodní dýmka Aladin Origins Bogota oranžová

Vodní dýmky Aladin Origins

Novinkou je také nový kartonový obal (krabice), ve kterém se vodní dýmky Origins prodávají. Ten prošel velmi razatní změnou oproti minulé sérii. Nově jsou krabice robustnější a jsou opatřeny plastovým držadlem pro snadné přenášení. Uvnitř krabice se u malých vodních dýmek schovává částečně sestavená vodní dýmka a u větších vodnic je část těla demontována.

Uvnitř balení vodních dýmek Origins již marně budete hledat čistící štětky, tarbuš či sítko, které byly součástí předchozích sérií. Výrobce tak nově v balení vodních dýmek Aladin dodává, kromě samotné vodní dýmky (váza, tělo, korunka, šlauch a těsnění), jako součást přislušenství pouze kleštičky.

Vodní dýmka Aladin Origins Timbuktu zelenáVodní dýmka Aladin Origins Saigon fialováVodní dýmka Aladin Origins Mumbai černáVodní dýmka Aladin Origins Lima

Barevný design váz a příslušenství je v nové generaci vodních dýmek Aladin Origins mnohem výraznější. Samotné barvy se tak u většiny dýmek zdají oproti původním živější a zákazníka jistě osloví.

Egyptské hieroglyfy a perské motivy na vázách se v nové sérii nevyskytují již v tak velké míře, jako u série Evolution. Nová řada vodních dýmek Aladin se snaží zaujmout svým jednodušším a modernějším designem i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Vodní dýmy Aladin Shop (Aladin Origins)Vodní dýmky z nové kolekce Aladin Origins si tak nyní můžete zakoupit v našem e-shopu www.vodnidymkytabaky.cz

Případně osobně prohlédnout v našem kamenném obchodě v Praze

 

KAMENNÝ OBCHOD
ZAVŘENO


Vodní dýmky

Otevírací doba
výdej objednávek
omezený prodej :

Pondělí  : 12 - 18 hod
  Úterý   :  ZAVŘENO 
 Středa  : 12 - 18 hod
 Čtvrtek : 12 - 16 hod
  Pátek   : 12 - 16 hod

Vyšehradská 414/6 Praha 2
  INFORMACE

Rychlý kontakt
telefon +420 604 917892
zprava zaslat rychlý dotaz
registrace  registrace nového účtu
key  přihlásit se

Novinky ve zboží

Hadice silikonová Soft Touch 16/11 150 cm stříbrná
Hadice silikonová Soft Touch 16/11 150 cm stříbrná
Cena: 199,- Kč
Váza Amy Little Starfox Klick I black - black powder
Váza Amy Little Starfox Klick I black - black powder
Cena: 749,- Kč
Vodní dýmka AMY Alu Diamond S 062 alu clear
Vodní dýmka AMY Alu Diamond S 062 alu clear
Cena: 1 863,- Kč

Náhodné zboží

Těsnění pro korunku Pumpkin silikon velké
Těsnění pro korunku Pumpkin silikon velké
Cena: 19,- Kč
Retro Shisha Ice Gel Rum s Colou 150 g
Retro Shisha Ice Gel Rum s Colou 150 g
Cena: 195,- Kč
Korunka pro vodní dýmky Karnag bílá velká
Korunka pro vodní dýmky Karnag bílá velká
Cena: 77,- Kč


 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.