Navigace: Články Hookah Smoking Tips - [EN]
Decrease font size  Default font size  Increase font size 

Hookah Smoking Tips - [EN]

Array Tisk Array
14 Červen 2006

 hookah - people

 


  • A good trick for getting a cooler smoke is to place your dry hookah Hose inside of the freezer 20 to 45 minutes before you smoke that way it's nice and cool when you smoke. We only recommend you try this with the Syrian and Cobra hoses though - Nammors are not designed for cold temperatures.

  • Mixing and matching flavors is a very fun thing to experiment when trying to create the ultimate flavor. Mixing "mint" with other flavors provides for a cool refreshing taste. If you think you have the best flavor then email us your concoction so we can share it with the world.

  • For a sweeter and perhaps more flavorful smoke, you can add some wine to the top two inches of the water in the base of your hookah. It's a happier smoke, and you can really taste the wine.

  • After you're done poking your holes in the foil, blow through the bottom of the bowl. This prevents any shisha from getting stuck in the small holes found on the bottom of your bowl and makes your hookah pull better.

  • Smoke Rings! Here is how to blow small rings (from the mouth) The secret to this method is to push the smoke in your mouth out with your tongue, while making the slightest inaudible puff from your lungs. This will push some of the smoke out, creating a ring. This method requires much more control in order not to push too much smoke out, as well as incredible tongue control. The overall experience should feel like you’re trying to swallow a walnut whole, by contracting your throat muscles to exhale a tiny puff of air.

  • Try putting 1/3 soda mixed with water and use "cola flavored" shisha tobacco. It really enhances the cola taste.

  • Try mixing mint with cappuccino/Arabic coffee flavored tobacco. Instead of water put iced coffee with a little bit of milk. This really enhances the cappuccino (Arabic coffee) flavor.

  • Try mixing lemon juice, orange juice, or some other flavor into the water in your glass base. It will enhance the taste of your hookah smoking experience. Also use fruit skins in the base for other added advantages.

Štítky:hookah,shisha
 
Vloženo 30 Červenec 2022
chutny-dvouslokovy-tabak-mixtoMixto je dvousložkový tabák, kde jednou ze složek je melasa (mix) která se nachází v samostatné plechovce a je speciálně vyvinuta pro tento surový tabák a tou druhou je předem ochucený surový tabák (to).  Dohromady toto duo tvoří Mixto.  Speciálně vyvinutý dvousložkový tabák je cca po 30 sekundách míchání okamžitě připraven ke kouření. Celková hmotnost smíchaného tabáku je 100g a set pro...
Vloženo 21 Červenec 2022
teplotn-odolny-tmavy-tabak-musthaveMusthave je ruský výrobce vysoce kvalitního tabáku do vodní dýmky. S vysokými standardy kvality Musthave vyrábí speciální tabák, který vyčnívá z davu a inspiruje obzvláště intenzivní chutí a vynikajícím chováním při kouření. Musthave Tobacco je speciální tabák do vodní dýmky, pocházející z Ruska. Jedná se o tmavý směsný tabák s vyšším obsahem nikotinu. Jako základní tabák používá Musthave směs...
Vloženo 09 Květen 2018
turecke-premiove-tabaky-znaky-adalya Naše nabídka tabáků pro vodní dýmky se stále rozrůstá a mezi aktuální nováčky které můžete zakoupit v našem obchodě se zařadila prémiová značka tabáků Adalya. Na světovém trhu patří tato značka původem z Turecka mezi nejprodávanějšími tabáky do vodních dýmek. Díky mnohaleté tradici se kuřáci těchto tabáků těší na bezkonkurenční a originální příchutě nakombinované v tom nejlepším poměru. Tabáky do...
Vloženo 06 Srpen 2017
vodni-dymky-xerxes-narikela Nově jsme do naší nabídky vodních dýmek naskladnili značky Xerxes a Narikela. Oba typy dýmek vynikají velkou masivní vázou, nejčastěji výrazně barevně zdobenou. Vodní dýmky Narikela. Neotřele zbarvené masivní vázy z kvalitního skla a nerezové tělo se systémem bajonetového spojení těla a vázy Click. Přesně vyměřený spodní downstem (spodní část těla, která je ponořena ve vodě), aby bylo docíleno...

KAMENNÝ OBCHOD

Vodní dýmky

Otevírací doba:
Pondělí  : 12 - 18 hod
  Úterý   :  ZAVŘENO 
 Středa  : 12 - 18 hod
 Čtvrtek :   ZAVŘENO
  Pátek   : 12 - 18 hod

Vyšehradská 414/6 Praha 2
  INFORMACE

Rychlý kontakt
telefon +420 604 917892
zprava zaslat rychlý dotaz
registrace  registrace nového účtu
key  přihlásit se

Novinky ve zboží

Náustek AMY Carbon nerez Long - Black
Náustek AMY Carbon nerez Long - Black
Cena: 499,- Kč

Adaptér na korunku Caesar M18 chrome
Adaptér na korunku Caesar M18 chrome
Cena: 69,- Kč

Vodní dýmka AMY Little Rocket - Blue
Vodní dýmka AMY Little Rocket - Blue
Cena: 3 390,- Kč

Náhodné zboží

Tabák Maridan Tingle Tangle 200 g
Tabák Maridan Tingle Tangle 200 g
Cena: 1 209,- Kč

Tabák do vodní dýmky Medité Koppa 250 g
Tabák do vodní dýmky Medité Koppa 250 g
Cena: 1 360,- Kč

Náustek Aladin Liner černá
Náustek Aladin Liner černá
Cena: 139,- Kč 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.