Navigace: Články Hookah Smoking Tips - [EN]

Hookah Smoking Tips - [EN]

Array Tisk Array
14 Červen 2006

 hookah - people

 


  • A good trick for getting a cooler smoke is to place your dry hookah Hose inside of the freezer 20 to 45 minutes before you smoke that way it's nice and cool when you smoke. We only recommend you try this with the Syrian and Cobra hoses though - Nammors are not designed for cold temperatures.

  • Mixing and matching flavors is a very fun thing to experiment when trying to create the ultimate flavor. Mixing "mint" with other flavors provides for a cool refreshing taste. If you think you have the best flavor then email us your concoction so we can share it with the world.

  • For a sweeter and perhaps more flavorful smoke, you can add some wine to the top two inches of the water in the base of your hookah. It's a happier smoke, and you can really taste the wine.

  • After you're done poking your holes in the foil, blow through the bottom of the bowl. This prevents any shisha from getting stuck in the small holes found on the bottom of your bowl and makes your hookah pull better.

  • Smoke Rings! Here is how to blow small rings (from the mouth) The secret to this method is to push the smoke in your mouth out with your tongue, while making the slightest inaudible puff from your lungs. This will push some of the smoke out, creating a ring. This method requires much more control in order not to push too much smoke out, as well as incredible tongue control. The overall experience should feel like you’re trying to swallow a walnut whole, by contracting your throat muscles to exhale a tiny puff of air.

  • Try putting 1/3 soda mixed with water and use "cola flavored" shisha tobacco. It really enhances the cola taste.

  • Try mixing mint with cappuccino/Arabic coffee flavored tobacco. Instead of water put iced coffee with a little bit of milk. This really enhances the cappuccino (Arabic coffee) flavor.

  • Try mixing lemon juice, orange juice, or some other flavor into the water in your glass base. It will enhance the taste of your hookah smoking experience. Also use fruit skins in the base for other added advantages.

Štítky:hookah,shisha
 
Vloženo 03 Březen 2024
tabaky-mafos-tajemstvi-mafie Ponořte se do světa mafiánských legend s novým tabákem do vodní dýmky Mafoš, jehož příchutě v sobě nesou ducha neohrožených mafiánů. Každá lahodná příchuť je jako pohled do duše zločineckých organizací a připomíná sílu a odvahu, kterou museli mafiáni projevit v tvrdých bojích o svou pozici. Nová řada světlých tabáků značky Mafoš pocházejících z německa je do detailu ...
Vloženo 09 Říjen 2023
objevte-khan-burley-tabak-s-vyraznym-obsahem-nikotinuKhan Burley - tabákový přírůstek do světa vodních dýmek. Tato jedinečná směs tabákových listů Burley z Itálie, Maďarska, Polska, Malawi a Bangladéše vám přináší nezapomenutelný zážitek. S výrazným obsahem přírodního nikotinu a současně jemným aroma, Khan Burley je ideální pro ty, kteří touží po silném, ale vyváženém kouřovém zážitku. Vyzkoušejte tento vysoce kvalitní tabák ...
Vloženo 19 Září 2023
serbetli-bezkonkurenni-chu-a-kvalita-tureckeho-tabakuSerbetli je světově uznávanou značkou tureckého tabáku, která si získala srdce milovníků vodní dýmky po celém světě. Společnost Serbetli se pyšní nejvyšší kvalitou svých výrobků a nabízí bohaté chutě, které osloví i ty nejnáročnější zákazníky. Jednou z hlavních výhod tabáku Serbetli je jeho skvělá chuť, která se udržuje po celou dobu kouření vodní dýmky. Tabák Serbetli je vyroben ...
Vloženo 17 Září 2023
novy-cesky-tabak-craftiumNa trh přichází nový český tabák do vodní dýmky s názvem Craftium. Co dělá tento tabák tak výjimečným? Nejenže se zaměřuje na použití nejkvalitnějších surovin, ale také na využití přírodních aromatizátorů od poctivých evropských dodavatelů. V Craftium  si zakládají na pečlivě zpracované receptuře. Každou dávku melasy si výrobce vyrábí sám ze zcela přírodních ingrediencí, aby ...

KAMENNÝ OBCHOD

Vodní dýmky

Otevírací doba :

Pondělí :  12 - 18:30
Úterý : -zavřeno-
Středa :  12 - 18:30
Čtvrtek : -zavřeno-
Pátek :  12 - 18:30

Vyšehradská 414/6 Praha 2
  INFORMACE

Novinky ve zboží

Tabák Mafoš Kriminal Ice 50 g
Tabák Mafoš Kriminal Ice 50 g
Cena: 259,- Kč

Hygienický náustek Refork ECO 5,5 cm IN
Hygienický náustek Refork ECO 5,5 cm IN
Cena: 4,- Kč

Tabák Darkside Base Tear 30 g
Tabák Darkside Base Tear 30 g
Cena: 189,- Kč

Náhodné zboží

Tabák Haze Qcumberita 100 g
Tabák Haze Qcumberita 100 g
Cena: 359,- Kč

Konektor Shishakat k silikonové hadici
Konektor Shishakat k silikonové hadici
Cena: 49,- Kč

Cigaretové filtry Sroluj To! BoB 03
Cigaretové filtry Sroluj To! BoB 03
Cena: 14,- Kč