Navigace: Informace pro Vás Obchodní podmínky
Decrease font size  Default font size  Increase font size 
Prodej vodních dýmek Aladin-Shop - Vodní dýmky Tabáky


Obchodní podmínky - reklamační řád

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.vodnidymkytabaky.cz  (prodávající) , jehož provozovatelem je Aladin Shop s.r.o. se sídlem Jaurisova 515/4, Praha 4. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

Pokud objednavatel (zákazník) nepřevezme, nebo nezaplatí objednané zboží je dodavatel oprávněn vyžadovat manipulační poplatek spojený s náklady s vyřízením objednávky a poplatek za poštovné v celkové výši 300,-Kč.

Upozornění:
Objednávat a nakupovat tabákové výrobky a potřeby pro kouření smí kupovat pouze osoby starší 18-ti let. Osoby nezletilé mohou uzavírat kupní smlouvy pouze v rozsahu jejich způsobilosti ve smyslu § 9 o.z. Za případné škody způsobené prodávajícímu nezletilými osobami jsou odpovědní jejich zákonní zástupci ve smyslu § 422 o.z.

Dle § 6 zákona č. 65/2017 Sb. O ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek lze tabákové výrobky, kuřácké pomůcky, bylinné výrobky určené ke kouření a elektronické cigarety prodávat prostřednictvím prostředku komunikace na dálku, pokud je vyloučen jejich prodej osobám mladším 18 let, za tím účelem musí být prodejce těchto výrobků prostřednictvím prostředku komunikace na dálku vybaven počítačovým systémem, který elektronicky jednoznačně ověří věk spotřebitele. Prodejce je povinen v okamžiku prodeje ověřit, že kupující spotřebitel není mladší 18 let.

Jedná se o nutnost ověření věku kupujícího spotřebitele, které nám výše zmíněný zákon v případě zásilkového prodeje ukládá. Zákazník je před odesláním objednávky povinen učinit prohlášení o své plnoletosti a zadat datum narození.

Věková způsobilost zákazníka musí být před uzavřením kupní smlouvy a předáním zboží ověřena. Prodej tabákových výrobků, kuřáckých pomůcek a bylinných výrobků určených ke kouření, je osobám mladším 18 let zakázán.

Tabáky a tabákové výrobky nelze zasílat mimo území ČR ! V případě že bude objednávka obsahovat tabákové výrobky, bude kupující kontaktován, případně objednávka stornována.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy:

 • Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.vodnidymkytabaky.cz jsou považovány za závazné.
 • Zrušení objednávky lze pouze po telefonické domluvě, pokud objednávka dosud nebyla zpracována.
 • Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s reklamačním řádem a těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.
 • Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva skutečně vzniká až v momentě ověření věku zákazníka a převzetím objednaného zboží kupujícím.
 • Podmínkou platnosti elektronické objednávky je řádné vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
 • Místem dodání zboží je adresa dodání uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.
 • Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po jeho převzetí a řádném zaplacení.
 • Vyplněním registračního formuláře či závazné objednávky v rámci internetového obchodu www.vodnidymkytabaky.cz kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.


Platební podmínky, expediční lhůty a přepravné:

 • Veškeré zboží je expedováno kupujícímu nejčastěji do 2 pracovních dní. U platby dobírkou začíná expediční doba běžet v okamžiku objednání, u ostatních plateb je za začátek expediční lhůty považován okamžik potvrzení připsání platby na účet prodávajícího.
 • Cena za přepravu je předem daná.
 • Poštovné zdarma u objednávky dosahující částky při které je zboží zasláno bez poštovného. Pokud však zákazník zboží vrátí podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000, bude poštovné dodatečně zaúčtováno.


Reklamace:

 • Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s "Reklamčním řádem" internetového obchodu www.vodnidymkytabaky.cz a právním řádem platným v ČR.
 • "Reklamační řád" internetového obchodu www.vodnidymkytabaky.cz je nedílnou součástí těchto obchodních podmínek.


Odstoupení od kupní smlouvy ze strany zákazníka:

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení a ověření vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku převodem nebo hotovostí.

Kupující si je vědom že služba poštovné zdarma je pouze za předpokladu že zákazník zboží nevrátí podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000. Pokud je zboží vráceno poštovné je zpětně zaúčtováno. V případě vrácení zboží u které bylo zasláno zboží bez poštovného (poštovné zdarma), bude zákazníkovy odečteno toto poštovné od vrácené částky.

Kupující nemůže odstoupit podle odstavce 7 od kupní smlouvy:

 • na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnu od převzetí plnění,
 • na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele,
 • na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání.

Zboží, které vracíte zasílejte po domluvě běžnou balíkovou službou. Formou dobírky nebude přijato.

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího, právo na změnu ceny:

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:

 • zboží se již nevyrábí nebo nedodává
 • výrazným způsobem se změnila cena dodavatele zboží
 • zboží je poškozené a nelze obstarat jiné
 • cena nebo informace na stránkách jsou chybně uvedené

V těchto případech bude kupující neprodleně kontaktován a bude s ním dohodnut další postup. Pokud kupující již zaplatil část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu.
Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu v okamžiku potvrzení objednávky. Je-li platná cena totožná nebo nižší než na objednávce, není zpětně kupujícímu potvrzována a zboží je mu dodáno za platnou cenu v okamžiku přijetí objednávky. Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího, který může novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. Při telefonické objednávce je vždy kupujícímu sdělena platná cena pro danou objednávku.

Závěrečná ustanovení:

 • Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
 • Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou cenu objednaného zboží (včetně přepravného či poštovného) uvedenou v katalogu internetové prodejny www.vodnidymkytabaky.cz, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.
 • Odeslanou objednávkou (návrhem kupní smlouvy) je kupující neodvolatelně vázán.
 • V situacích, které neupravují tyto obchodní podmínky se vztah kupujícího a prodávajícího řídí platnými právními úpravami, především obchodním a občanským zákoníkem.
 • Tabákové výrobky smí kupovat pouze osoby starší 18ti let.
 • Tabákové výrobky nelze zasílat mimo území ČR !

 


Aktualizováno 29 Srpen 2017
 

KAMENNÝ OBCHOD

Vodní dýmky

Otevírací doba:
Pondělí  : 10 - 18 hod
Úterý   :  ZAVŘENO
 Středa  : 10 - 18 hod
 Čtvrtek : 10 - 18 hod
  Pátek   : 10 - 18 hod

Vyšehradská 414/6 Praha 2
  INFORMACE

Cena dopravy

Vše zboží skladem

Rychlý kontakt
telefon +420 604 917892
zpravazaslat rychlý dotaz
přihlášenípřihlásit se

Novinky ve zboží

Chladící náustek Ice Bazooka mini El Nefes černý
Chladící náustek Ice Bazooka mini El Nefes černý
Cena: 119,- Kč
Chladící náustek Ice Bazooka El Nefes černý
Chladící náustek Ice Bazooka El Nefes černý
Cena: 179,- Kč
Chladící náustek Ice Bazooka El Nefes zelený
Chladící náustek Ice Bazooka El Nefes zelený
Cena: 179,- Kč

Náhodné zboží

Žhavič na uhlíky do vodní dýmky Unilite Jetflame
Žhavič na uhlíky do vodní dýmky Unilite Jetflame
Cena: 199,- Kč
Vodní dýmka Top Mark Girga 30/1 85 cm zelená
Vodní dýmka Top Mark Girga 30/1 85 cm zelená
Cena: 1 199,- Kč
Korunka pro vodní dýmky Sahara Smoke Vortex modrá Ayam Zaman
Korunka pro vodní dýmky Sahara Smoke Vortex modrá Ayam Zaman
Cena: 144,- Kč


 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.