Navigace: Články Shiazo minerální kamínky

Shiazo minerální kamínky

Vodní dýmky tabáky - články
05 Únor 2012

Vodní dýmky a jejich kouření je již oblíbenou společenskou záležitostí. o Avšak škodlivosti vodní dýmky, zvláště vůči cigaretám se vedou už dlouho spory.

Shiazo minerální kamínkyMinerální kamínky.

Jednou z cest, jak udělat kouření vodní dýmky alespoň méně škodlivé a navykové na nikotin, jsou beztabákové bylinkové směsi. Tyto směsi jsou namáčené v melase jako běžné tabáky a jsou běžně k dostání. Bohužel jsou pro většinu kuřáků méně chutné.

Převratnou novinkou jsou minerální kamínky Shiazo které jsou speciální metodou upraveny tak, aby do sebe absorbovaly co nejvíce aromatické tekutiny. Prodávají se po 100g baleních, které vydrží asi na 5 dýmek.

Minerální kamínky pro vodní dýmky jsou pro většinu velmi milým překvapením. Cena je sice také podobná jako u tabáků, ale poměrně rychle klesá. Velkou výhodou minerálních kamínků Shiazo je možnost recyklace pomocí znovu nasáknutí kamínků pomocí melas, které jsou podstatně dostupnější. Shiazo minerální kamínky můžeme vřele doporučit.

Co jsou vlastně minerální kamínky zač ?

Shiazo minerální kamínky Citron    Minrální kamínky Shiazo Karibský sen    Shiazo minerální kamínky Jahody    Shiazo minerální kamínky Caipirinha

Minerální kamínky Shiazo, jsou speciální 100% přírodní pórovité kamínky, které do sebe dokáží pomocí speciální tlakové metody vstřikování upravené tak, aby i ty nejhlubší póry byly optimálně naimpregnovány aromatickou kapalinou (glycerinem), nasáknout dostatek ochucovadla (melasy) a vydrží je v sobě hodně dlouho absorbované. Aromatická kapalina se při použití minerálních kamínků Shiazo ve vodní dýmce bude odpařovat. Díky absenci tabáku a  je tedy dýmka bez nikotinu a nepálí se (nemá se co přepalovat). Minerální kamínky jsou vlastně v tomto případě nosič aromatického ochucovadla (melasy), která je po zahřátí uhlíkem odpařena.

Výhoda minerálních kamínků Shiazo.

První znatelnou výhodou je cena minerálních kamínků. Oproti běžným tabákům je cena nižší okolo 90 Kč. Přičemž vodních dýmek z takového množství připravíme přibližně stejné množství.

Další výhodou je, že kamínky po vykouření mají schopnost opět melasu částečně nasáknout. Můžete po použití kamínky vložit do krabičky a posléze zalít melasou jakékoliv příchutě, nebo případně příchutě kombinovat. Kamínky však nenasáknou stejný objem melasy  jako nové.

Jelikož jsou kamínky Shiazo bez tabáku, neobsahují nikotin a ani dýmka kouřená jedním člověkem, nezvyklým na kouření tabáku, nevyvolává bolesti hlavy či nepříjemné pocity spojených s nikotinovým opojením.

Vodní dýmka při použití minerálních kamínků dýmuje velmi hutně, ve skutečnosti se však nejedná o klasický dým, je to pára zniklá odpařujícící melasou, takže se po chvíli úplně rozptýlí i v uzavřené místnosti.

Chuťově je dýmka velmi podobná jako při použití klasických tabáků, nevyvolává bolesti hlavy či nepříjemné pocity spojených s nikotinovým opojením.

Shiazo minerální kamínky Banán    Shiazo minerální kamínky Borůvky    Shiazo minerální kamínky Mad Dog    Shiazo minerální kamínky Jablko

Doba kouření jedné dýmky je závislá na velikosti korunky a množství kamínku do ní vsypaných. Ale spolehlivě střední korunka naplněná minerálními kamínky Shiazo stačí na dobu více jak hodiny kouření a až do konce mívá hutný kouř, aniž by se jakkoliv připaloval.

Příprava vodní dýmky s kamínky Shiazo.

Vodní dýmku s pomocí minerálních kamínků připravujeme úplně stejným způsobem jako klasickou vodní dýmku s běžným tabákem pro vodní dýmky, je vhodné neplnit korunku a stejně jako u klasického tabáku nechat malou mezeru mezi kamínky a alobalem (sítkem).

Uhlíky pro minerální kamínky můžete použít jakékoliv, kuřáky jsou však upřednostňováni kokosové uhlíky Cocobrico, nebo Bambusové  uhlíky Bamboocha, které díky svému čistému složení téměř neovlivňují chuť dýmu. Po vykouření dýmky jsou kamínky vybledlé a vyschlé.

Minerální kamínky a nikotin.

Pro ty, kteří jsou už zvyklý na klasický tabák pro vodní dýmky a i přes to by rádi snížili obsah škodlivých látek při kouření, můžeme doporučit kamínky kombinovat s klasickým tabákem.

Velice se osvědčilo kombinovat minerální kamínky s tabákem v romto pořadí : na dno korunky vložit klasický tabák a na vrh Shiazo kamínky. Tabák na dně korunky dodává část nikotinové chuti a kamínky se starají a větší aroma a dým.

Výhodou minerálních kamínků je vlastnost že se nepálí a tabák na dně se velmi těžko spálí. Pokud chcete úplně vynechat tabál, ale i přesto vaše tělo potřebuje nikotin osvědčilo se použití kapek do elektronických cigaret, stačí jich pár přidat do melasy v korunce a nikotin se bude bezpečně uvolňovat při kouření, ale bez přepalování. Pozor však na přidané množství.

Hlavní důvody proč zvolit minerální kamínky.

Minerální kamínky Shiazo - žádný nikotin!

Minerální kamínky Shiazo - žádný kouř!

Minerální kamínky Shiazo - žádný obtěžující zápach v místnosti!

Minerální kamínky Shiazo - bez rizika přepálení a dráždivosti!

Minerální kamínky Shiazo - velmi snadná a rychlá příprava vodní dýmky!

Minerální kamínky Shiazo - jemné nedráždivé příchutě!

Minerální kamínky Shiazo - praktické balení v podobě uzavíratelné dózy!

Minerální kamínky Shiazo - pestrá nabídka tradičních i netradičních příchutí!

Minerální kamínky Shiazo - skvělá (bezkonkurenční) cena!

Minerální kamínky Shiazo - vhodné pro všechny typy korunek!

Minerální kamínky ve zkratce.

Minerální kamínky Shiazo jsou 100 % přírodní pórovité kamínky, speciální tlakovou metodou vstřikování upravené tak, aby i ty nejhlubší póry byly optimálně naimpregnovány aromatickou kapalinou (glycerinem), která se potom při použití kamínků Shiazo ve vodní dýmce bude odpařovat.

Naše nabídka Shiazo minerálních kamínků.                  Nabídka medových melas Elements

shiazo-kaminky

 
Vloženo 03 Březen 2024
tabaky-mafos-tajemstvi-mafie Ponořte se do světa mafiánských legend s novým tabákem do vodní dýmky Mafoš, jehož příchutě v sobě nesou ducha neohrožených mafiánů. Každá lahodná příchuť je jako pohled do duše zločineckých organizací a připomíná sílu a odvahu, kterou museli mafiáni projevit v tvrdých bojích o svou pozici. Nová řada světlých tabáků značky Mafoš pocházejících z německa je do detailu ...
Vloženo 09 Říjen 2023
objevte-khan-burley-tabak-s-vyraznym-obsahem-nikotinuKhan Burley - tabákový přírůstek do světa vodních dýmek. Tato jedinečná směs tabákových listů Burley z Itálie, Maďarska, Polska, Malawi a Bangladéše vám přináší nezapomenutelný zážitek. S výrazným obsahem přírodního nikotinu a současně jemným aroma, Khan Burley je ideální pro ty, kteří touží po silném, ale vyváženém kouřovém zážitku. Vyzkoušejte tento vysoce kvalitní tabák ...
Vloženo 19 Září 2023
serbetli-bezkonkurenni-chu-a-kvalita-tureckeho-tabakuSerbetli je světově uznávanou značkou tureckého tabáku, která si získala srdce milovníků vodní dýmky po celém světě. Společnost Serbetli se pyšní nejvyšší kvalitou svých výrobků a nabízí bohaté chutě, které osloví i ty nejnáročnější zákazníky. Jednou z hlavních výhod tabáku Serbetli je jeho skvělá chuť, která se udržuje po celou dobu kouření vodní dýmky. Tabák Serbetli je vyroben ...
Vloženo 17 Září 2023
novy-cesky-tabak-craftiumNa trh přichází nový český tabák do vodní dýmky s názvem Craftium. Co dělá tento tabák tak výjimečným? Nejenže se zaměřuje na použití nejkvalitnějších surovin, ale také na využití přírodních aromatizátorů od poctivých evropských dodavatelů. V Craftium  si zakládají na pečlivě zpracované receptuře. Každou dávku melasy si výrobce vyrábí sám ze zcela přírodních ingrediencí, aby ...

KAMENNÝ OBCHOD

Vodní dýmky

Otevírací doba :

Pondělí :  12 - 18:30
Úterý : -zavřeno-
Středa :  12 - 18:30
Čtvrtek : -zavřeno-
Pátek :  12 - 18:30

Vyšehradská 414/6 Praha 2
  INFORMACE

Novinky ve zboží

Tabák Mafoš Kriminal Ice 50 g
Tabák Mafoš Kriminal Ice 50 g
Cena: 259,- Kč

Hygienický náustek Refork ECO 5,5 cm IN
Hygienický náustek Refork ECO 5,5 cm IN
Cena: 4,- Kč

Tabák Darkside Base Tear 30 g
Tabák Darkside Base Tear 30 g
Cena: 189,- Kč

Náhodné zboží

Váza AMY Little Starfox 050 BK Clear 20 cm (49 mm)
Váza AMY Little Starfox 050 BK Clear 20 cm (49 mm)
Cena: 799,- Kč

Tabák Fumelo Kvass 25 g
Tabák Fumelo Kvass 25 g
Cena: 169,- Kč

Tabák Darkside Core Space J 30 g
Tabák Darkside Core Space J 30 g
Cena: 189,- Kč