Navigace: Články Shiazo minerální kamínky
Decrease font size  Default font size  Increase font size 

Shiazo minerální kamínky

05 Únor 2012

Vodní dýmky a jejich kouření je již oblíbenou společenskou záležitostí. o Avšak škodlivosti vodní dýmky, zvláště vůči cigaretám se vedou už dlouho spory.

Shiazo minerální kamínkyMinerální kamínky.

Jednou z cest, jak udělat kouření vodní dýmky alespoň méně škodlivé a navykové na nikotin, jsou beztabákové bylinkové směsi. Tyto směsi jsou namáčené v melase jako běžné tabáky a jsou běžně k dostání. Bohužel jsou pro většinu kuřáků méně chutné.

Převratnou novinkou jsou minerální kamínky Shiazo které jsou speciální metodou upraveny tak, aby do sebe absorbovaly co nejvíce aromatické tekutiny. Prodávají se po 100g baleních, které vydrží asi na 5 dýmek.

Minerální kamínky pro vodní dýmky jsou pro většinu velmi milým překvapením. Cena je sice také podobná jako u tabáků, ale poměrně rychle klesá. Velkou výhodou minerálních kamínků Shiazo je možnost recyklace pomocí znovu nasáknutí kamínků pomocí melas, které jsou podstatně dostupnější. Shiazo minerální kamínky můžeme vřele doporučit.

Co jsou vlastně minerální kamínky zač ?

Shiazo minerální kamínky Citron    Minrální kamínky Shiazo Karibský sen    Shiazo minerální kamínky Jahody    Shiazo minerální kamínky Caipirinha

Minerální kamínky Shiazo, jsou speciální 100% přírodní pórovité kamínky, které do sebe dokáží pomocí speciální tlakové metody vstřikování upravené tak, aby i ty nejhlubší póry byly optimálně naimpregnovány aromatickou kapalinou (glycerinem), nasáknout dostatek ochucovadla (melasy) a vydrží je v sobě hodně dlouho absorbované. Aromatická kapalina se při použití minerálních kamínků Shiazo ve vodní dýmce bude odpařovat. Díky absenci tabáku a  je tedy dýmka bez nikotinu a nepálí se (nemá se co přepalovat). Minerální kamínky jsou vlastně v tomto případě nosič aromatického ochucovadla (melasy), která je po zahřátí uhlíkem odpařena.

Výhoda minerálních kamínků Shiazo.

První znatelnou výhodou je cena minerálních kamínků. Oproti běžným tabákům je cena nižší okolo 90 Kč. Přičemž vodních dýmek z takového množství připravíme přibližně stejné množství.

Další výhodou je, že kamínky po vykouření mají schopnost opět melasu částečně nasáknout. Můžete po použití kamínky vložit do krabičky a posléze zalít melasou jakékoliv příchutě, nebo případně příchutě kombinovat. Kamínky však nenasáknou stejný objem melasy  jako nové.

Jelikož jsou kamínky Shiazo bez tabáku, neobsahují nikotin a ani dýmka kouřená jedním člověkem, nezvyklým na kouření tabáku, nevyvolává bolesti hlavy či nepříjemné pocity spojených s nikotinovým opojením.

Vodní dýmka při použití minerálních kamínků dýmuje velmi hutně, ve skutečnosti se však nejedná o klasický dým, je to pára zniklá odpařujícící melasou, takže se po chvíli úplně rozptýlí i v uzavřené místnosti.

Chuťově je dýmka velmi podobná jako při použití klasických tabáků, nevyvolává bolesti hlavy či nepříjemné pocity spojených s nikotinovým opojením.

Shiazo minerální kamínky Banán    Shiazo minerální kamínky Borůvky    Shiazo minerální kamínky Mad Dog    Shiazo minerální kamínky Jablko

Doba kouření jedné dýmky je závislá na velikosti korunky a množství kamínku do ní vsypaných. Ale spolehlivě střední korunka naplněná minerálními kamínky Shiazo stačí na dobu více jak hodiny kouření a až do konce mívá hutný kouř, aniž by se jakkoliv připaloval.

Příprava vodní dýmky s kamínky Shiazo.

Vodní dýmku s pomocí minerálních kamínků připravujeme úplně stejným způsobem jako klasickou vodní dýmku s běžným tabákem pro vodní dýmky, je vhodné neplnit korunku a stejně jako u klasického tabáku nechat malou mezeru mezi kamínky a alobalem (sítkem).

Uhlíky pro minerální kamínky můžete použít jakékoliv, kuřáky jsou však upřednostňováni kokosové uhlíky Cocobrico, nebo Bambusové  uhlíky Bamboocha, které díky svému čistému složení téměř neovlivňují chuť dýmu. Po vykouření dýmky jsou kamínky vybledlé a vyschlé.

Minerální kamínky a nikotin.

Pro ty, kteří jsou už zvyklý na klasický tabák pro vodní dýmky a i přes to by rádi snížili obsah škodlivých látek při kouření, můžeme doporučit kamínky kombinovat s klasickým tabákem.

Velice se osvědčilo kombinovat minerální kamínky s tabákem v romto pořadí : na dno korunky vložit klasický tabák a na vrh Shiazo kamínky. Tabák na dně korunky dodává část nikotinové chuti a kamínky se starají a větší aroma a dým.

Výhodou minerálních kamínků je vlastnost že se nepálí a tabák na dně se velmi těžko spálí. Pokud chcete úplně vynechat tabál, ale i přesto vaše tělo potřebuje nikotin osvědčilo se použití kapek do elektronických cigaret, stačí jich pár přidat do melasy v korunce a nikotin se bude bezpečně uvolňovat při kouření, ale bez přepalování. Pozor však na přidané množství.

Hlavní důvody proč zvolit minerální kamínky.

Minerální kamínky Shiazo - žádný nikotin!

Minerální kamínky Shiazo - žádný kouř!

Minerální kamínky Shiazo - žádný obtěžující zápach v místnosti!

Minerální kamínky Shiazo - bez rizika přepálení a dráždivosti!

Minerální kamínky Shiazo - velmi snadná a rychlá příprava vodní dýmky!

Minerální kamínky Shiazo - jemné nedráždivé příchutě!

Minerální kamínky Shiazo - praktické balení v podobě uzavíratelné dózy!

Minerální kamínky Shiazo - pestrá nabídka tradičních i netradičních příchutí!

Minerální kamínky Shiazo - skvělá (bezkonkurenční) cena!

Minerální kamínky Shiazo - vhodné pro všechny typy korunek!

Minerální kamínky ve zkratce.

Minerální kamínky Shiazo jsou 100 % přírodní pórovité kamínky, speciální tlakovou metodou vstřikování upravené tak, aby i ty nejhlubší póry byly optimálně naimpregnovány aromatickou kapalinou (glycerinem), která se potom při použití kamínků Shiazo ve vodní dýmce bude odpařovat.

Naše nabídka Shiazo minerálních kamínků.                  Nabídka medových melas Elements

shiazo-kaminky

 
Vloženo 30 Červenec 2022
chutny-dvouslokovy-tabak-mixtoMixto je dvousložkový tabák, kde jednou ze složek je melasa (mix) která se nachází v samostatné plechovce a je speciálně vyvinuta pro tento surový tabák a tou druhou je předem ochucený surový tabák (to).  Dohromady toto duo tvoří Mixto.  Speciálně vyvinutý dvousložkový tabák je cca po 30 sekundách míchání okamžitě připraven ke kouření. Celková hmotnost smíchaného tabáku je 100g a set pro...
Vloženo 21 Červenec 2022
teplotn-odolny-tmavy-tabak-musthaveMusthave je ruský výrobce vysoce kvalitního tabáku do vodní dýmky. S vysokými standardy kvality Musthave vyrábí speciální tabák, který vyčnívá z davu a inspiruje obzvláště intenzivní chutí a vynikajícím chováním při kouření. Musthave Tobacco je speciální tabák do vodní dýmky, pocházející z Ruska. Jedná se o tmavý směsný tabák s vyšším obsahem nikotinu. Jako základní tabák používá Musthave směs...
Vloženo 09 Květen 2018
turecke-premiove-tabaky-znaky-adalya Naše nabídka tabáků pro vodní dýmky se stále rozrůstá a mezi aktuální nováčky které můžete zakoupit v našem obchodě se zařadila prémiová značka tabáků Adalya. Na světovém trhu patří tato značka původem z Turecka mezi nejprodávanějšími tabáky do vodních dýmek. Díky mnohaleté tradici se kuřáci těchto tabáků těší na bezkonkurenční a originální příchutě nakombinované v tom nejlepším poměru. Tabáky do...
Vloženo 06 Srpen 2017
vodni-dymky-xerxes-narikela Nově jsme do naší nabídky vodních dýmek naskladnili značky Xerxes a Narikela. Oba typy dýmek vynikají velkou masivní vázou, nejčastěji výrazně barevně zdobenou. Vodní dýmky Narikela. Neotřele zbarvené masivní vázy z kvalitního skla a nerezové tělo se systémem bajonetového spojení těla a vázy Click. Přesně vyměřený spodní downstem (spodní část těla, která je ponořena ve vodě), aby bylo docíleno...

KAMENNÝ OBCHOD

Vodní dýmky

Otevírací doba:
Pondělí  : 12 - 18 hod
  Úterý   :  ZAVŘENO 
 Středa  : 12 - 18 hod
 Čtvrtek :   ZAVŘENO
  Pátek   : 12 - 18 hod

Vyšehradská 414/6 Praha 2
  INFORMACE

Rychlý kontakt
telefon +420 604 917892
zprava zaslat rychlý dotaz
registrace  registrace nového účtu
key  přihlásit se

Novinky ve zboží

Náustek AMY Carbon nerez Long - Black
Náustek AMY Carbon nerez Long - Black
Cena: 499,- Kč

Adaptér na korunku Caesar M18 chrome
Adaptér na korunku Caesar M18 chrome
Cena: 69,- Kč

Vodní dýmka AMY Little Rocket - Blue
Vodní dýmka AMY Little Rocket - Blue
Cena: 3 390,- Kč

Náhodné zboží

Tabák Tangiers Noir Horcata -78- 250 g
Tabák Tangiers Noir Horcata -78- 250 g
Cena: 1 799,- Kč

Tabák do vodní dýmky 84 Al Sultan 50 g
Tabák do vodní dýmky 84 Al Sultan 50 g
Cena: 285,- Kč

Korunka Saphire No.5 Prime Smoshi Edition
Korunka Saphire No.5 Prime Smoshi Edition
Cena: 430,- Kč 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.