Navigace: Články Vodní dýmka a šampaňské
Decrease font size  Default font size  Increase font size 
Prodej vodních dýmek Aladin-Shop - Vodní dýmky Tabáky

Díky aktuální situaci, jsme přijali nezbytná opatření. Stále můžete na našem e-shopu pohodlně nakupovat a nechat si zboží doručit. Pro osobní vyzvednutí objednávek bude vyhrazený čas 10-16 hod. Drobný nákup na místě je možný pouze omezeně po zaslání rezervace vybraného zboží emailem. Vstup do prodejny není možný. Vše probíhá ve výdejním okénku. Děkujeme za pochopení.

Vodní dýmka a šampaňské

Vodní dýmky tabáky - články
Napsal uživatel Lucie pro Aladin-Shop.cz   
29 Červenec 2007

vodní dýmka a šampaňské

Jedním ze zajímavých možností jak si zpříjemnit kouření vodní dýmky je přidat šampaňské do vázy.

Všeobecně alkohol a výpary z alkoholu při kouření vodní dýmky mají zajímavé následky. Přidáním kostek ledu docílíte svěží sladkokyselé chuti s nádechem alkoholu, který se velmi rychle projeví v průběhu kouření.

Skvělá chuť vodní dýmky.

Jednoho dne se mi nečekaně dostala do rukou láhev šampaňského. A protože Silvestr a Nový rok je ještě v nedohlednu, rozhodli jsme se společně s přáteli že odzkoušíme smíchat tento slavnostní chutný nápoj s vodou ve vodní dýmce.

Použili jsme vychlazenou vodu společně s kousky ledu a přidali sklenku šampaňského. Při rozhodování jaký vybrat tabák jsme zvolili Višeň Nakhla.

Tento sladký tabák do vodní dýmky je také i mírně nakyslý a proto vhodný pro míchání s alkoholem. Šampaňské jsme použili klasické (Bohemia sekt) jehož zbytek jsme poté velmi ochotně vypili v průběhu večera.

Při výběru uhlíku jsme zvolili rychlozápalné uhlíky Swift Lite Charcoal o velikosti 38mm, který podle tvrzení vydrží žhnout déle jak hodinu. I když raději používáme klasické uhlíky - kokosové uhlíky CoCoBrico. K tomu je však potřeba nějaký zdroj ohně, který jsme neměli k dispozici.

Vodní dýmku Aladin máme asi 3 měsíce a pravidelně ji udržujem. I když nepatří zrovna mezi nějaké luxusní vodní dýmky, svojí práci vždy odvede skvěle.

Příprava vodní dýmky byla bez nějakých zajímavých poznatků, postupovali jako pokaždé, na korunku používáme dvojitý alobal a dírky vytváříme velkou jehlou po celém obvodu korunky spirálovitě ke středu vodní dýmky. Pro rychlejší zahřátí korunky používám pro začátek tarbuš, později tarbuš sundám neboť už není potřeba a tabák by se začal připalovat.

Rozžhnuli jsme rychlozápalný uhlík a položili na korunku, a netrpělivě čekali na výsledek našeho pokusu. Nejdříve byla cítit pouze chuť šampaňského, náhle se však spojila s chutí tabáku višně a bylo jasné že celá příprava stála za to a spojení chutě višně a šampaňského je neuvěřitelně dobrá. V průběhu kouření postupně chuť šampaňského ustávala, částečně však nádech šampaňského vydržel po celou dobu až do konce.

Všem vřele doporučuji tuto kombinaci pro zpestření kouření vodní dýmky.

 
Vloženo 09 Květen 2018
turecke-premiove-tabaky-znaky-adalya Naše nabídka tabáků pro vodní dýmky se stále rozrůstá a mezi aktuální nováčky které můžete zakoupit v našem obchodě se zařadila prémiová značka tabáků Adalya. Na světovém trhu patří tato značka původem z Turecka mezi nejprodávanějšími tabáky do vodních dýmek. Díky mnohaleté tradici se kuřáci těchto tabáků těší na bezkonkurenční a originální příchutě nakombinované v tom nejlepším poměru. Tabáky do...
Vloženo 06 Srpen 2017
vodni-dymky-xerxes-narikela Nově jsme do naší nabídky vodních dýmek naskladnili značky Xerxes a Narikela. Oba typy dýmek vynikají velkou masivní vázou, nejčastěji výrazně barevně zdobenou. Vodní dýmky Narikela. Neotřele zbarvené masivní vázy z kvalitního skla a nerezové tělo se systémem bajonetového spojení těla a vázy Click. Přesně vyměřený spodní downstem (spodní část těla, která je ponořena ve vodě), aby bylo docíleno...
Vloženo 26 Únor 2017
suche-tabaky-michani-tabakuPo dlouhém výpadku suchých tabáků Jeff´s 7 Elements, se konečně objevila výtečná alternativa v podobě suchých tabáků Salamander Premium Shisha pro vodní dýmky. Tento světlý virginský tabák je vypěstovaný na rodinné farmě a jednoznačně předčí ostatní suché tabáky pro vodní dýmky svou kvalitou. Od samého počátku je tabák Salamander Premium Shisha pěstován speciálně pro použití ve vodních dýmkách, je...
Vloženo 13 Listopad 2016
medite-cesky-tabak-pro-gurmanyZnačka tabáku do vodních dýmek, která vznikla pod křídly firmy Meduse. Cílem je nabídnout prémiový tabák, jehož kvalita zásadně pozvedne požitek z kouření vodní dýmky. Medite je jediný tabák na trhu, který se vyrábí v České republice. Pro výrobu používáme viržinský tabák nejvyšší kvality vypěstovaný v Evropě, který není geneticky modifikován. Stejně tak ostatní ingredience pocházejí z České republiky...

KAMENNÝ OBCHOD
ZAVŘENO


Vodní dýmky

Otevírací doba
pro výdej objednávek

Pondělí  : 10 - 16 hod
    Úterý  : 10 - 16 hod 
 Středa  : 10 - 16 hod
 Čtvrtek : 10 - 16 hod
   Pátek  10 - 16 hod

Vyšehradská 414/6 Praha 2
  INFORMACE.

 

Rychlý kontakt
telefon +420 604 917892
zprava zaslat rychlý dotaz
registrace  registrace nového účtu
key  přihlásit se

Novinky ve zboží

Uhlíky do vodní dýmky Tom Coco 1 kg Yellow ECO
Uhlíky do vodní dýmky Tom Coco 1 kg Yellow ECO
Cena: 85,- Kč

Tabák Maridan Royal Flush 150 g
Tabák Maridan Royal Flush 150 g
Cena: 899,- Kč

Ochranná mřížka na plynový žhavič AO
Ochranná mřížka na plynový žhavič AO
Cena: 106,- Kč

Náhodné zboží

Uhlíky do vodní dýmky Forty-Four Ring 44 mm
Uhlíky do vodní dýmky Forty-Four Ring 44 mm
Cena: 39,- Kč

Těsnění pro hadici Sahara Smoke
Těsnění pro hadici Sahara Smoke
Cena: 16,- Kč

Tabák Sebero Joyce 40 g
Tabák Sebero Joyce 40 g
Cena: 318,- Kč 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.