Navigace: Články Novinky v obchodu Serbetli: Bezkonkurenční chuť a kvalita tureckého tabáku

Serbetli: Bezkonkurenční chuť a kvalita tureckého tabáku

Novinky v e-shopu
19 Září 2023

Tabak do vodní dýmky SebetliSerbetli je světově uznávanou značkou tureckého tabáku, která si získala srdce milovníků vodní dýmky po celém světě. Společnost Serbetli se pyšní nejvyšší kvalitou svých výrobků a nabízí bohaté chutě, které osloví i ty nejnáročnější zákazníky.

Jednou z hlavních výhod tabáku Serbetli je jeho skvělá chuť, která se udržuje po celou dobu kouření vodní dýmky. Tabák Serbetli je vyroben z přírodních ingrediencí, což zajišťuje autentickou chuť a vynikající kouření bez jakékoli hořkosti.

Tabák do vodní dýmky Serbetli je skutečně unikátní díky svému složení s medovým základem. Tento medový základ dodává tabáku jemně sladkou a autentickou chuť, která se stává jeho charakteristickým rysem. Jeho složení je pečlivě vybráno a garantuje jedinečný zážitek při kouření.

Tabák Serbetli se vyznačuje také poměrně velkým řezem a výrazně nasycenými listy. Tyto vlastnosti se podílejí na vytvoření zcela nového levelu kouře. Co jej odlišuje od ostatních značek je jeho odolnost vůči teplu a vysokému obsahu vlhkosti. Díky této vlastnosti si můžete vychutnat bohatě melasovaný světlý tabák s vysokou tepelnou odolností a nízkým obsahem nikotinu.

Serbetli je také vhodný pro nováčky ve světě vodní dýmky. Je snadno připravitelný a má relativně nízké riziko připálení. To znamená, že se nemusíte obávat, že byste si při přípravě tabáku zkazili zážitek. Serbetli je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí objevovat svět vodní dýmky a zažít nezapomenutelné chvíle plné lahodné chuti.

Serbetli je také vhodný pro nováčky ve světě vodní dýmky. Je snadno připravitelný a má relativně nízké riziko připálení. Celkově lze říci, že značka Serbetli je synonymem pro kvalitu, autenticitu a nezapomenutelný zážitek při kouření vodní dýmky. S tabákem Serbetli se můžete spolehnout na výjimečnou chuťovou paletu a dokonale vyváženou směs přírodních ingrediencí. Oslňte své smysly s tabákem Serbetli a vychutnejte si parádní zážitek při paření vodní dýmky.

Serbetli je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí objevovat svět vodní dýmky a zažít nezapomenutelné chvíle plné lahodné chuti.

Prozkoumejte příchutě z nabídky tabáků Serbetli.


 

KAMENNÝ OBCHOD

Vodní dýmky

Otevírací doba :

Pondělí :  12 - 18:30
Úterý :  12 - 18:30
Středa :  12 - 18:30
Čtvrtek :  12 - 18:30
Pátek :  12 - 18:30

Vyšehradská 414/6 Praha 2
  INFORMACE

Novinky ve zboží

Korunka Smokah Phunnel Wall M4 Stone Run Off
Korunka Smokah Phunnel Wall M4 Stone Run Off
Cena: 289,- Kč

Korunka Smokah Phunnel Wall M7 Spotted Black
Korunka Smokah Phunnel Wall M7 Spotted Black
Cena: 289,- Kč

Vodní dýmka AMY Xpress Class S Black
Vodní dýmka AMY Xpress Class S Black
Cena: 2 490,- Kč

Náhodné zboží

Tabák Darkside Core Hola 30 g
Tabák Darkside Core Hola 30 g
Cena: 279,- Kč

Konektor Kaya 3-0 k silikonové hadici červená
Konektor Kaya 3-0 k silikonové hadici červená
Cena: 69,- Kč

Drtička kovová AT285 4 cm 3-dílná Rasta slunce
Drtička kovová AT285 4 cm 3-dílná Rasta slunce
Cena: 119,- Kč